Футбольный интернет-магазин

Футбольні м’ячі найк, колекції
Професіоналам рекомендуємо купити м’яч найк з серії Saber, виробляються такого типу вироби зі спеціальної поліуретанової шкіри, армованої бутиловой камери і прокладки, що складається з двох шарів. Класичні панелі з’єднуються за допомогою термічної зшивання, це дозволяє виробляти сферичну форму, максимально наближену до ідеалу. Обов’язково варто згадати аеродинамічні характеристики, високу швидкість польоту і водостійкість.

Футбольний м’яч Найк Strike підійде для гри і тренування за будь-яких погодних умовах. Надійна машинна прошивка і класичне 32-х панельне виконання гарантує зносостійкість, а гумова внутрішня камера з посиленням, добре тримає форму, контрастний дизайн дає можливість грати в будь-який час доби, незважаючи на освітлення. Призначається для використання на будь-якому покритті, незалежно від того, натуральне воно чи штучне. Купуйте у футбольный интернет-магазин soccer-shop.com.ua.

М’ячі Найк Club Team найкраще підійдуть для застосування на штучних покриттях. Якісна покришка з поліуретану, бутилова камера з підкладковим шаром. Спеціальна технологія Geo Balanced, дозволяє задавати сфері стабільну, а головне — точну траєкторію польоту. Наявна маркування ІМС підтверджує відповідність міжнародним стандартам, але не дає можливості грати м’ячами Nike Club Team під час проведення офіційних матчів під егідою ФІФА.

М’яч футбольний Найк Ordem підходить для гри на газоні, завдяки зносостійким показниками синтетичної покришки, він буде служити тривалий час, а особливо матеріалу розподіляють тиск по всій поверхні м’яча, зберігаючи ідеально круглу форму. Дуже яскравий дизайн робить сферу видимої, причому в різних погодних умовах, даючи, таким чином, гравцям моментально орієнтуватися в тій чи іншій ігровій ситуації.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *