Одним з головних переваг державної програми надання ПМЖ за інвестиції є те, що на статус постійного резидента можуть претендувати члени сім’ї основного інвестора https://eu-hungary.com/. Для цього не потрібні додаткові інвестиції, сума залишається незмінною — 300 тис. EUR.

Чи не збільшується і адміністративний збір. Т. е., Сума вкладень становить 300 тис. EUR — як при оформленні ПМЖ для основного заявника, так і для великої родини.

При подачі документів повинні бути присутніми всі особи, які фігурують в заяві, включаючи немовлят. Ця необхідність зумовлена ​​законодавчою вимогою отримати біометричні дані кандидатів (відбитки пальців, фото сітківки ока).

Дитина, народжена після надання батькам статусу постійних резидентів Угорщини, отримує ПМЖ при народженні автоматично.

Безстрокову ID-карту отримує кожен з членів сім’ї. Довічний статус постійного резидента також закріплюється за кожним членом сім’ї.

Можливість безвізового переміщення по країнах Шенгену члени сім’ї, як і основний заявник, отримують через 30 днів після присвоєння статусу постійного резидента.

Витрати понад 360 тис. EUR — консульський збір 60 EUR за 1 людину і 30 EUR за завірення 1 підписи — оплачуються окремо. Ці гроші потрібно мати з собою готівкою при подачі заяви в консульстві.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here