Отримати громадянство Мальти Immigration to Malta в короткі терміни можна скориставшись урядової інвестиційною програмою. Її умови передбачають забезпечити інвесторів і членів їх сімей мальтійськими паспортами в обмін на внесок в економіку країни.

Про це говориться в офіційному повідомленні No47 від 2014 року про Програму індивідуального інвестора Республіки Мальта (IIP). При дотриманні вимог до оформлення документів і виконавши інвестиційні зобов’язання, іноземні інвестори та члени їх сімей отримують громадянство протягом одного року.

З 2015 року введена в дію Мalta Residence and Visa Programme (MRVP). Іноземним інвесторам пропонують отримати безстроковий статус постійного резидента через інвестиції. Відмітна риса програми — короткі процедурні терміни. ПМЖ Мальти оформляють за 3-4 місяці, не обов’язково для цього отримання посвідки на проживання. Перевагою є і можливість використовувати для інвестицій кошти спонсорів.

Зберігати отриманий статус необхідно протягом 5 років, щорічне підтверджуючи дотримання умов (належний рівень доходів, право власності на нерухомість, домовленості з оренди та страхування).

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяМасаж
Следующая статьяПридбати кавоварку

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here