Стильний міський рюкзак Wiste 50296. У рюкзаки wista присутній відділення для комп’ютера, так-же оснащений великими відсіками для зберігання, і декількома кишенями для аксесуарів та інші предмети, такі як ручки, книги, ключі і ваш мобільний телефон. Багатоцільовий пакет також включає сітчасту воду пляшкових кишень. Рюкзак wista портативний і ідеальний для активного способу життя. Товста прокладка на спині, сильно прокладені плечові ремені забезпечують максимальну амортизацію і підтримку. Цей рюкзак — ідеальний супутник для подорожей, роботи, навчання і де б ви не знаходилися. Простий, унісекс стиль рюкзака доповнює як чоловіків, так і жінок. Товста прокладка вбудована в дно рюкзака, захищає електронні пристрої та інші крихкі механізми.

Магазин розташовується в торговому центрі (Нове місто в Одесі) і володіє широким асортиментом необхідних товарів для роботи і вдома. На прилавках цього магазина Ви можете знайти вироби найвідоміших брендів і багато-багато іншого.
Тут Ви можете придбати продукцію для себе і також на подарунок від провідних виробників, якість і надійність яких вже давно поза всякими сумнівами.
У наших магазинах мережі будь-який покупець отримає необхідну консультацію і професійне обслуговування. Продавець допоможе вибрати необхідний товар, який відповідає всім вимогам.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here