Тактичні рюкзаки

Тактичні рюкзаки застосовуються військовослужбовцями і користуються заслуженою популярністю у любителів риболовлі та полювання.

У таких моделях багато кишень, в яких помістяться різні дрібниці і стропи для зовнішнього кріплення багажу.

Зазвичай тактичні рюкзаки випускаються в камуфляжних кольорах (або кольору хакі), їх обсяг рідко перевищує 40 л. Наявність поясного ременя не є обов’язковою вимогою для подібного рюкзака.

Як і в більшості військової амуніції, в тактичних рюкзаках головним ставиться зручність носіння разом зі спеціальним спорядженням, хороша развесовка, що не утрудняє рухливості і запас міцності.
Тактичні рюкзаки можна розділити на: рейдові, патрульні, штурмові. На будь-якому з цих рюкзаків буде система MOLLE (Modular Lightweight Load-carrying Equipment) — модульна підвісна система. На цю систему можна вішати додаткові підсумки, органайзери; в основі системи — жорстке кріплення кобури, піхов і подібних до них аксесуарів до жилетам і поясам за допомогою особливих нейлонових строп, пришиті «драбинкою». Спорядження може бути закріплено в будь-якій комбінації один з одним і в будь-якому порядку. тактический рюкзак купить киев.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here