Місцеві шахраї не зацікавлені в сумлінному виконанні службових обов’язків. Про це повідомив Сергій Колясніков, член Громадської палати Свердловської області, в своєму блозі в LiveJournal.

За його словами, 1 червня в державний госпіталь ТКМ в місті Санья на офіційне запрошення на лікування прибутку мандрівники. Вже на наступний день Журавльову погрожували вбити, у неї вимагали гроші, а також погрожували завдати шкоди здоров’ю близьких і рідних жінки. Також росіянка отримала відео і фотографії, а це означає, що за людьми вели приховану відеозйомку та стеження. Як уточнив блогер, шахраї були незадоволені тим, що туристи, які прибули на лікування дитини, поїхали в цей госпіталь, а не в шарагу.

Колясніков, неодноразово відвідував Хайнань, розповів, що місцеві шарлатани активно наживаються на іноземцях (особливо росіян), які хочуть лікуватися в державних клініках — 301-м військовому госпіталі і госпіталі ТКМ.

За словами блогера, використовується стандартна шахрайська схема: росіян зустрічають гіди, нібито співробітники медустанов, і вводять в оману рекламою лжеклінік, а потім привозять туди туристів. Також такі гіди надають допомогу в ході первинної консультації в державних клініках і невірно перекладають пацієнтам слова лікарів — повідомляють, що їм нібито відмовили в лікуванні, і пропонують заклад без ліцензії, що не має право надавати медичні послуги.

Колясніков каже, що основною перешкодою для лікування в Китаї був і залишається мовний бар’єр і складність в перекладі медичної термінології. З цієї причини державні клініки наймають перекладачів, які працюють в інтересах пацієнтів, а не злочинців.

У зв’язку з поданими погрозами росіянка подала заяву в поліцію міста Санья. Колясніков ж звернувся до адміністрації президента, МЗС РФ, Генпрокуратуру і консульство Гуанчжоу.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here