Інцидент трапився в квітні минулого року, але американець Чарльз Джонсон і його дружина Хельга вирішили подати в суд тільки 15 червня 2017 року. Як говориться в позовній заяві, коли авіалайнер піднімався в повітря з міста Хартфорд штату Коннектикут, в Джонсона врізалася незакріплені візок з напоями вагою близько 136 кілограмів.

В результаті у чоловіка на голові з’явилася рясно кровоточива рана, і він втратив свідомість. Співробітники авіакомпанії не знали, як діяти в такому випадку, але яка летіла цим же рейсом медсестра зробила Джонсону допомогу.

Чоловік стверджує, що отримав серйозну черепно-мозкову травму, в результаті якої у нього спостерігаються сильні головні болі, підвищена тривожність і різкі перепади настрою. Нинішній стан здоров’я Джонсона не дозволяє йому працювати. Крім того, у чоловіка з’явилися проблеми в стосунках.

Подружжя звинувачують співробітників American Airlines в халатності. Представники авіаперевізника сказали, що поки вивчають цей позов.

У березні повідомили, що австралійка подала в суд на китайського авіаперевізника China Eastern Airlines через те, що на борту їй на голову впала валіза. Жінка вимагає компенсацію в розмірі 200 тисяч доларів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here